כל מה שקורה בקבוצת הילה

ידיעות, תוכן וקישורים בהווה ובעתיד הקרוב במדיה ובעיתונות

נאבקים בפקקים: הדרך לעבודה מעולם לא הייתה קצרה יותר

צריך להגיד את האמת: ישראל הופכת לאִטה למדינה פקוקה. בשנים האחרונות כבר לא ניתן להימלט מהדרכים העמוסות ומשעות הנסיעה הארוכות. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה משנת 2015, השימוש ברכבים הפרטיים עולה בכל שנה, השימוש בתחבורה הציבורית יורד והצפיפות בכבישים שוברת שיאים. אם לפני מספר שנים יכלו תושבי השרון, וגם צפונה יותר, להגיע תוך פחות משעה לעבודה באזור המרכז או למשרד ששכרו באותו אזור, כעת הנסיעה הופכת לסיוט והם מגיעים לעבודה כשהם תשושים ולא יעילים, אחרי שעות רבות בכבישים.

את הקושי הזה פותרת כעת קבוצת הילה, שמגיעה עם גישה רעננה ויעילה: במקום לשחרר את הפקקים – יש דרך להביס אותם. במקום נסיעה של שעה למרחק של 10 קילומטר, בין מחלף פקוק אחד לאחר, פתחה לאחרונה הקבוצה – שעוסקת בייזום ובהקמה של פרויקטים ונדל"ן לעסקים, תעשיה, משרדים ומגורים – את מתחם "סוהו 6", אשר ממוקם באמצע תוואי כביש 6, סמוך למחלף אייל, באזור התעשייה ספיר הנמצא בכניסה ליישובים כוכב יאיר-צור יגאל.

נורית, היישוב האקולוגי הראשון בישראל יוצא לדרך

לאחר חמש שנים של מחלוקות בין גורמי התכנון, יחל בספטמבר הקרוב שיווק הקרקעות ביישוב נורית שבגלבוע. היישוב האקולוגי הראשון בישראל יקום 10 ק"מ מזרחית מעפולה, 25 ק"מ מערבית מבית שאן ו־2.5 ק"מ מהקו הירוק, ובו יבנו את ביתם כ־450 משפחות שיהנו מנופי הגלבוע מצד אחד ומתצפית מרהיבה

על עמק חרוד מהצד השני. במועצה האזורית גלבוע מבהירים כי הם מעודדים זוגות צעירים להגיע ליישוב, אך באותה הנשימה מודים כי בשל העלויות הגבוהות יחסית לאזור, האוכלוסיה שצפויה להגיע (וכבר נרשמה לישוב) תהיה בעלת אמצעים.

פרויקט מגורים חדש של קבוצת הילה בהרצליה

קבוצת הילה משווקת פרויקטים מגורים חדש ויוקרתי בלב הרצליה. הפרויקט היוקרתי כולל דירות 3,4 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים מפוארים. המיקום המושלם של הפרויקט, בלב בעירוני של הרצליה וקרוב לכל מה שצריך בחיים אורבניים.  הפרויקט משווק תחת השם SOCOLIFE.