לוטם

לוטם

לוטם – לצבוע את החיים בטבע ירוק!

 

אם אתם חולמים על עתיד ירוק, איכותי וערכי לכם ולילדיכם, הגעתם למקום הנכון. פרויקט "לוטם" ממוקם בישוב הקהילתי לוטם שבמרכז הגליל התיכון, כ-15 דקות נסיעה מכרמיאל. הפרויקט טובל באינסוף גוונים של ירוק וצופה אל נופה המדהים של הכנרת ממזרח ואל שמורת נחל צלמון המרהיבה מצפון.

בישוב המקורי  גרות 51 משפחות, כשהתושבים עובדים ברובם מחוץ לישוב, כעצמאים או שכירים. לוטם נמצא בתחום שיפוטה של מועצה אזורית משגב, המספקת לתושבים את כל השירותים המוניציפאליים.

ביישוב פועל מרכז ציבורי שוקק, ועדת התרבות ביישוב מארגנת חגים משותפים ופעילויות אחרות, ותושביו נהנים גם ממגוון פסטיבלים של מוסיקה וטבע, כמו פסטיבל מוזיקה וטבע באביב ופסטיבל ענף הזית בסתיו. ב"מעלה לוטם" פועלים גם תנועת נוער בהנחיית רכז הנוער העובד, מרכז קהילתי של רשת המתנ"סים, ובריכת שחיה פסטורלית, המשקיפה לנוף עוצר נשימה.

במרכז הקהילתי במשגב (10 דקות נסיעה מלוטם) ישנו מועדון כפרי חדיש אטרקטיבי, ובו פעילויות ספורט רבות ומגוונות, עם שפע של חוגים לילדים ולמבוגרים.

ההרחבה כוללת 88 יחידות ,  עבודות הפיתוח והתשתית הסתיימו. יש לציין כי ערך הנכסים בהרחבה ובמושב עלה משמעותית בשל הצלחת הפרויקט.

מיקום הפרויקט