תעשייה

השילוב המושלם בין עסקים וחיי העיר הגדולה

מעלות מניב

SOHO TOWER רעננה

קבוצת הילה נמצאת בשלבים סופיים של תכנון להקמת מגדל משרדים ייחודי ופורץ גבולות הכולל תכנון ועיצוב אדריכלי יוצא דופן עם מגוון רחב של שימושים בתחומי הפנאי והבילוי, מלונאות נופש, מסחר ומשרדים יוקרתיים.

בן יהודה 83

פרויקט חדש של קבוצת הלה במסגרת תמ"א 38/3 חיזוק מבנים ובניה על הגג. הקבוצה רכשה את זכויות הבניה ונמצאת בשלבי תכנון והוצאת היתר ל-14 דירות פרימיום יוקרתיות עם תכנון אדריכלי מודרני ומוקפד.

הפודים 3 רמת גן

בליבה של שכונת נחל גנים, מקימה קבוצת הילה פרויקט חדש במסגרת פינוי בינוי. הבניין הקיים ייהרס ותחתיו ייבנה בניין חדש ומודרני הכולל 25 דירות חדשות, גדולות ומרווחות.

ארלוזורוב 50 הרצליה

להגשים את כל מה שאפשר לבקש מבית, קרוב לכל הנאות החיים. בניין הדירות כולל 6 דירות בלבד: דירות גן מדהימות + מרתף, ודירת דופלקס + גג. הבניין עצמו מאופיין בעיצוב ייחודי ויוצא דופן, עם בניה נמוכה ומרשימה, הבולטת בנוף האורבני של הרצליה. הפרויקט נבנה ואוכלס בהצלחה .

מלון עסקים רחוב התעשייה 5 ת"א

בלב שכונת מונטיפיורי, סמוך לעמוד השידרה החדש של תל אביב, מקימה קבוצת הילה מלון עסקים אולטרה מעוצב ומודרני אשר יהווה פתרון מושלם לעולם העסקים המתהווה של הדאון טאון העיסקי והאורבני החדש של תל אביב.

בית קבוצת הילה - א.ת ספיר כוכב יאיר

בית קבוצת הילה בא.ת ספיר בכוכב יאיר-צור יגאל משקף נאמנה את רוח החברה על החזון והיצירתיות שלה , הקמת מבנה תעשייה יעודי ומודרני ללקוח קצה בהסכם שכירות ארוך טווח תוך השבחת ערך הנכס

פארק תעשייה מבואות גלבוע

תכירו את "מבואות גלבוע" - פארק העסקים חדיש ומתקדם, מחלקת הפיתוח מבצעת את העבודות ומחלקת השיווק שיווקה את כלל המגרשים ליזמים מהארץ ומהעולם בתחומי התעשייה השונים . הפארק ממוקם בלב עמק יזרעאל, כ 2 קילומטר מצומת הסרגל , ומשתרע על שטח כולל של כ-850 דונם. הפארק יעסיק עשרות אלפי עובדים מהאזור ויהווה עוגן כלכלי לתושבי עמק יזרעאל ,עפולה והאזור כולו

סוקולוב 85 הרצליה

בלב הרצליה, ברחוב סוקולוב 85 מובילה קבוצת הילה את פרויקט ההתחדשות העירונית של מרכז העיר, הריסת בנינים ישנים והקמה תחתם של בנייני דירות מודרנים ומפוארים,התחדשות עירונית בביצוע. הבנין נבנה, נמכר ואוכלס בהצלחה!

סוקולוב 71 הרצליה

סוקולוב 71 בהרצליה הינו בנין דירות איכותי ויוקרתי בלב העיר ,חלק מתכנית התחדשות עירונית שמובילה החברה בעיר הרצליה המשנה פניה בימים אלו מישן לחדש. הפרויקט נבנה ואוכלס בהצלחה.

הרצוג 10 הרצליה

הרצוג 10 בהרצליה הינו פרויקט המוקם במסגרת מחלקת התחדשות עירונית ותמ"א 38, הבנין הקיים יהרס ותחתיו יבנה בנין חדש ומודרני לרווחת בעלי הדירות הקיימים וקוני הדירות החדשות . הפרויקט מבוצע בליווי בנקאי מלא וערבויות חוק מכר .

סירקין 23 הרצליה

סירקין 23 בהרצליה הינו עוד פרויקט של מחלקת התחדשות עירונית ותמ"א 38 , הבנין הישן יהרס ותחתיו יבנה בנין חדש ומודרני לרווחת בעלי הדירות וקוני הדירות החדשות . הפרויקט מבוצע בליווי בנקאי מלא וערבויות חוק מכר.

נורית הישוב האקולוגי הראשון בישראל

נורית ישוב אקולוגי למרגלות הר הגלבוע,קהילה חדשה ואיכותית , כ450 מגרשים ובתים יחודיים , תשתיות מתקדמות ובניה ירוקה אידאלי לפיתוח תיירות ועסקים,ישוב בצמיחה !

לוטם

אם אתם חולמים על עתיד ירוק, איכותי וערכי לכם ולילדיכם, הגעתם למקום הנכון. פרויקט "לוטם" ממוקם בישוב הקהילתי לוטם שבמרכז הגליל התיכון, כ-15 דקות נסיעה מכרמיאל. הפרויקט טובל באינסוף גוונים של ירוק וצופה אל נופה המדהים של הכנרת ממזרח ואל שמורת נחל צלמון המרהיבה מצפון.

כפר קיש

לחיות במושב, להרגיש בטוסקנה. "מעלה תבור" נמצא בכפר קיש שבגליל התחתון, מזרחית לישוב היוקרתי כפר תבור. הישוב צופה אל נוף מרהיב ועל הר התבור, והכל בצמוד לשמורת הטבע "נחל תבור".

כפר חנניה

קרוב לכרמיאל ובמרחק נסיעה קצרה מהכנרת נמצא היישוב מעלה חן בנוכר גם בשם כפר חנייה – יישוב מעורב של חילוניים ודתיים החיים בהרמוניה ואשר נהנה מתנאי מגורים ללא תחרות באיזור.